Newsletter

Získávejte nejnovější informace a akční nabídky z našeho eshopu.

Partner


 

Akce

 Celý komplet třeba jako překvapení. 

 

Dárkový balíček

Naše cena: 400,- Kč

Kniha o stévii sladké

Kniha o stévii sladké

Naše cena: 199,- Kč

Prodej osiva

Naše balení neobsahuje 20 nebo 100 semínek. Naše balení obsahuje až 4000 semínek. Osivo které nabízíme, pochází přímo z velké plantáže.

Chcete vědět jak ji pěstovat? Podívejte se na náš návod. Je ověřený a vyzkoušený. 


Semena stévie - 5 gramů

Semena stévie

Naše cena: 100,- Kč

Něco dobrého

Ledový čaj

Ledový mátový čaj je velmi snadnou záležitostí, která osvěží Vás či vaše blízké. Nic extrémě sladkého, pro dámy něco nekalorického, pro diabetika zcela bezpečného a pro letní osvěžení něco originálního. Jistě překvapíte vaše hosty,když jim řeknete, že vámi servírovaný nápoj je ze stévie.

Co potřebujete:

1 litr vody

2 až 3 polévkové lžíce sušených stéviových listů( může být i drť nebo i drcený prášek z listů)

2 sáčky mátového čaje

1/2 citrónu, čerstvou mátu a led

Do džbánu či misky nalíjte čistou vodu, nasypte 2 nebo 3 lžíce stéviových listů a vložte čajové sáčky s mátou. Celou směs přikrýjte a vložte na 8 maximálně 10 hodin do ledničky. Vymáčenou směs přefiltrujte a do čistého čaje vymačkejte půl citrónu. Ale nepřežeňte to. Jinak kyselost přetluče chuť. Trochu čaj promíchejte. Pokud ho nehodláte hned servírovat ponechte v ledničce. Mé doporučení je " nepřehánějte to s ingrediencemi ". I přesto, že fantazii se meze nekladou, nepřehánějte to ani s listy stévie.


Citrónové osvěžení

V letním období nás provázejí velká tepla a vody není nikdy dost. Zajímavým letním drinkem je citronáda s extraktem. Hodí se pro všechny příležitosti, dětem jistě bude také chutnat. K její výrobě není zapotřebí příliš věcí.


1 a ½ litru vody
Led
3 citróny
Zarovná kávová lžička stéviového extraktu
Snítku máty nebo stévie

Rozkrájejte 2 citróny na plátky a vhoďte do skleněného džbánu. Další 2 citróny rozkrojte a vymačkejte do sklenič-ky nebo šejkru (pozor na jádra), přidejte trošku vody a přimíchejte extrakt. Celé to pořádně promíchejte, aby se extrakt plně rozpustil. Koncentrát nalijte do džbánu s vodou. Zamíchejte a dovnitř nasypte jeden na plátky rozkrá-jený citrón a led. Lze ozdobit snítkou máty nebo stévie. Záleží na vás, jestli použijete perlivou nebo neperlivou vodu. Pro vyznavače alkoholu jsme zkusili přimíchat i vodku

Hrušková zmrzlina

7 hrušek
200ml smetany
Citronovou kůru
1 menší kávová lžička stéviového extraktu
1cl mléka

Oloupejte a vykrájejte si hrušky. Ty pak rozkrájejte na menší kousky, aby, jste je snadno rozmixovali např. tyčovým mixérem. Do rozmixovaných hrušek nastrouhejte trochu citrónové kůry. Přidejte extrakt a opět důkladně mixérem promíchejte. Je nutné důsledně promíchat kvůli extraktu. Následně nalijte smetanu a mléko a vše řádně zašlehejte. Připravenou směs nechte zamrazit. Po zamražení ji můžete několik hodin uchovávat i v chladničce. Při servírování jsme vyzkoušeli i polití vaječným nebo kávovým likérem. Vřele doporučujeme zkusit.


Články
Platba online

Kontakt

Vladimír Říha

Tel.: 724506557

stevis@email.cz

Kontaktní formulář:

Anketa

Odkud znáte stévii?

Celkem hlasů: 18646